Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki

59-230 Prochowice

Zajęcia integracyjno-adaptacyjne

Dnia 28.09.2018 r. odbyły się zajęcia integracyjno-adaptacyjne klasy siódmej, piątej i czwartej. Najważniejszym punktem spotkania były gry i zabawy integrujące zespół klasowy. Odbyły się warsztaty plastyczne, na których uczniowie wykonywali kartki z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie klasy 5b posilili się upieczoną przez siebie pizzą i plackiem śliwkowy, którym podzielili się z emerytowanym nauczycielem – panią Anną Mamaj. W związku z Dniem Głośnego Czytania odbyło się głośne czytanie fragmentów wybranych przez uczniów książek. Po wyczerpujących zajęciach wszyscy zasiedli przed dużym ekranem aby obejrzeć film oraz zatańczyli przy wtórze muzyki. Uwieńczeniem wyczerpującego dnia był nocleg… w szkole oczywiście! Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Anna Markowska, Joanna Halkowicz, Joanna Wojtaszek, Ewa Żukowska, Wioletta Szuszkiewicz i Katarzyna Hanysz.